2023. október 1., évközi 26. vasárnap

Október 1-jén, vasárnap ünnepeljük templomunk védőszentjét, Assisi Szent Ferencet. 10 órakor búcsúi szentmise, utána Nagy Agapé a templom előtti téren.

Október 2-án, hétfőn 16.30-kor felnőtt bibliaóra a plébánián.

Október 4-én, szerdán 18.30-kor életigekör a plébánián.

Október 5-én, csütörtökön 18.30-kor A jelenben él a hitünk című felnőtt hittan első őszi alkalma lesz a plébánián. A hittan utáni agapéra a szokott módon szívesen fogadunk egy kis süteményt és üdítőt!

Október 6-án, pénteken 19 órakor Salkaházi-emlékest lesz az altemplomban, amelyen fellép Borbély Mihály fúvós és Juhász Gábor gitáros. Az eseményre regisztrálni a szentferenc.regisztracio@gmail.com címen lehet.

Október 7-én, szombaton 17 órakor elsőszombati rózsafüzér a plébánián.

Október 8-án, a vasárnap délelőtti mise után a családok csoportja találkozik; jelentkezés Michele atyánál.

Előre hirdetjük, hogy október 11-én, szerdán 19 órakor, az altemplomban Utak Betlehembe címmel Vörös István költő evangéliumátiratai hangzanak el zenészek és színészek közreműködésével. Az estre regisztrálni a szentferenc.regisztracio@gmail.com címen lehet.