2023. október 8., évközi 27. vasárnap

Október 8-án, a vasárnap délelőtti mise után a családok csoportja találkozik.

Ezentúl hétfőnként is lesz szentségimádás templomunkban 17 és 18 óra között, először október 9-én, hétfőn. Csendes szentségimádást tehát hétfőn és pénteken 17 és 18 óra között, valamint csütörtökön 8 és 12 óra között végzünk.

Október 11-én, szerdán 20 órakor, az altemplomban Utak Betlehembe címmel Vörös István költő, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem korábbi docensének evangéliumátiratai hangzanak el zenészek és színészek közreműködésével. Az  estre regisztrálni a szentferenc.regisztracio@gmail.com címen lehet. (A korábbi hirdetésben tévesen 19 órai kezdés szerepelt; az időpont helyesen 20 óra.)

Hirdetéseinket a szentferencplebania@gmail.com címre írt levéllel lehet emailben is kérni.