Támogatás

Miért fontos ez?

Plébániánk bevételeinek zömét a különféle úton gyűjtött általános adományok (persely, egyházközségi hozzájárulás stb.), valamint az egyházi szertartások (temetés, esküvő, szentmise) meghagyással kísért adományai adják. A plébánia eközben a fix kiadások, például a rezsiköltség és a munkatársak fizetése mellett, karitatív tevékenysége révén a rászorulókat is segíti.

A plébániának azonban vannak fix kiadásai, amelyekre meg kell találnunk a fedezetet: ilyen például a plébánia rezsiköltsége vagy a munkatársak fizetése. Köszönjük, ha tudja támogatni talpon maradásunkat! Isten áldja érte!

Hogyan tudok adományozni?

Utalással: 11709002-20006431 (OTP Bank)

Készpénzzel, a plébánia irodájában.

PayPallal, egyszeri vagy havi rendszerességgel. Figyelem, az Adományozás gombbal megnyíló PayPal-befizetés átmenetileg nem működik; támogatását a megadott számlaszámra való utalással tudja eljuttatni hozzánk!

Kaphatok-e adóvisszatérítést?

A PayPal rendszerén keresztül kapott bizonylat adóvisszatérítésre nem jogosít: erre jogosító igazolást külön kérésre, egyházközségi hozzájárulás befizetése esetén tudunk kiállítani.