2023. szeptember 17., évközi 24. vasárnap

Szeptember 17-én, vasárnap az esti mise után, 19 órakor templom- és orgonabemutató séta indul.

Szeptember 22-én, pénteken 19 órakor dr. Kőrösi Beáta előadása lesz a plébánián Eddig jöjj és ne tovább! – Határok a párkapcsolatban címmel. A korábbi Párkapcsoló estékhez hasonlóan a regisztrációs információ elérhető a honlapon.

Szeptember 23-án, szombaton 17 órakor, a Kolping Család szervezésében Molnár Gál Béla diakónus, a kazincbarcikai Don Bosco Iskola igazgatója tart előadást a plébánián, amelynek címe: Cigánypasztoráció vagy pasztoráció?

Előre hirdetjük, hogy szeptember 30-án, szombaton 19.30-kor a Concerto Budapest koncertet ad a templomban, amelyen elhangzik Kodály Psalmus Hungaricus című műve. Az esemény ingyenes, de regisztrációhoz kötött, a közösség tagjai szeptember 22-ig jelezhetik részvételüket a szentferenc.regisztracio@gmail.com címen.