2019. március 24., Nagyböjt 3. vasárnapja

Március 28-án, csütörtökön 18.30-kor kezdődik a márciusi igekör.

Március 29-én, pénteken 17.30-tól a keresztutat a schola szolgálatával végezzük, Liszt Ferenc Via Crucis című művét hallgathatjuk meg.

Március 29-én, pénteken este 19 órától Párkapcsoló este lesz. Az előadás címe: Flört, udvarlás, titkos jelek – testbeszéd a szerelemben. Előadó-házigazda: Dr. Kőrösi Beáta pszichopedagógus, szupervizor. A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékodat, kérjük, jelezd a csaladeve2014@gmail.com e-mail címen!

Április 5. és 7. között a gimnazisták mennek hittanos hétvégére, a Vértesbe. További információ és jelentkezés az érintetteknek küldött emailben vagy Simonkay Marcinál személyesen!

Nagyböjti élelmiszergyűjtést szervez a Katolikus Karitász.  „Nyisd meg a kezed a szűkölködő és szegény előtt…” Hozzon tartós élelmiszert a szentmisére március 27. és április 3. között, melyet a Katolikus Karitász eljuttat a nélkülöző családoknak. A rászorulók nevében hálásan köszönünk minden jó szándékú adományt!