2019. március 17., Nagyböjt 2. vasárnapja

Március 22-én, pénteken 17.30-tól a keresztutat a plébánián taizéi énekekkel végezzük; 29-én, pénteken pedig a schola szolgálatával.

Március 29-én, pénteken este 19 órától újra Párkapcsoló esték! Az előadás címe: Flört, udvarlás, titkos jelek – testbeszéd a szerelemben. Előadó-házigazda: Dr. Kőrösi Beáta pszichopedagógus, szupervizor. A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékodat, kérjük, jelezd a csaladeve2014@gmail.com e-mail címen!

Április 5. és 7. között a gimnazisták mennek hittanos hétvégére, a Vértesbe. További információ és jelentkezés az érintetteknek küldött emailben vagy Simonkay Marcinál személyesen!

Gyűjtéseink továbbra is élnek: rászorulóink számára a szentmisék után, illetve irodaidőben folyamatosan gyűjtjük a tartós élelmiszert, a nagyperselybe (vagy csekken, vagy utalással) pedig a Rákóczi-gyűjtés folytatásával várjuk a közösség céljaira szánt pénzbeli felajánlásokat!