2017. október 1., templomunk búcsúja

Hálásak vagyunk mindenkinek, akik bármilyen fizikai vagy lelki módon segítettek a Miatyánk Hete eddigi lebonyolításában, a szép koncerteken, tárlatvezetéseken, de különösen a Nagy Agapé kapcsán. Köszönjük!!
Aki esetleg búcsús szónokunk, Nobilis Márió atya további tevékenységére kíváncsi, itt megnézheti: http://www.teremtesvedelem.hu/
A fesztiválunk azonban korántsem ért véget! Habár az altemplom rövid időre bezár, szombattól (okt. 7.) újra nyitva lesz, további programjaink pedig az október 13–15-i hétvégén lesznek „idelent” koncerttel, filmvetítéssel.

Ezen a héten hétfőn és szerdán (okt. 2-án és 4-én) elmarad a szentmise.

Jövő vasárnap, október 8-án, a délelőtti szentmisében elsőáldozás lesz; imádkozzunk a szentséghez először járuló gyerekekért!
Október 13–15. között lesz a kicsik hétvégéje Pilismaróton, 27–29. között pedig a kamaszoké, Borsosberényben. A jelentkezést a szokásos módon (email, személyesen) bonyolítjuk.