2024. február 11., évközi 6. vasárnap

Február 12-én, hétfőn 16.30-kor felnőtt bibliaóra lesz a plébánián.

Február 14-én, Hamvazószerdán kezdődik Nagyböjt; szentmise és hamvazás 18 órakor. Az Egyház ezen a napon szigorú böjtöt tart. Akik nem tudnak ebben az időpontban részesülni a hamvazás szentelményében, javasoljuk ezen a napon más templomok felkeresését, ha pedig ez sem lehetséges, akkor a jövő vasárnapi szentmisék után járulhatnak a hamvazáshoz.

Nagyböjtben péntekenként 17 órakor keresztutat járunk a templomban, így a pénteki szentségimádások Húsvétig szünetelnek. Az első keresztúton a gitáros kórus énekel. A hétfő 17 és 18 óra között, valamint a csütörtök 8 és 12 óra között tartott szentségimádások rendje nem változik.

Február 16-án, pénteken az esti szentmisét Fábry Kornél püspök atya mutatja be a Comunione e Liberazione mozgalmat megalapító Luigi Giussani atya emlékezetére.

Előre hirdetjük, hogy március 1. és 3. között lesz a kamasz hittanos hétvége Pilismaróton. Információ és jelentkezés Michele atyánál.