2024. február 4., évközi 5. vasárnap

Február 4-én, vasárnap, a délelőtti szentmise után agapé a plébánián, amelyre szeretettel várunk enni- és innivalókat. Ezen a napon, délután indul a hittanterem felújítása is. Köszönjük az adományozóknak, akik lehetővé tették!

A jelenben él a hitünk csütörtöki alkalma a hittanterem felújítása miatt elmarad.

Február 10-én, szombaton 19 órakor a Kolping Család szervezésében Soósné Erdő Klára tart előadást a Bízd Rá Magad! kezdeményezésről, a plébánián.

Február 11-én, vasárnap, a betegek világnapján, a délelőtti szentmisében kiszolgáltatjuk a betegek szentségét. Kérhetik azok, akik kegyelmi állapotban vannak, 70 évnél idősebbek, vagy krónikus betegek, vagy fontos műtétre készülnek. Feliratkozni az ezt megelőző napig, azaz február 10-ig lehet, a sekrestyében.