2023. november 5., évközi 31. vasárnap

November 6-tól változik templomunk nyitvatartása: a szertartásokon kívül keddtől vasárnapig, 14−18 óra között látogatható a templom és az urnatemető. Szentségimádást továbbra is hétfőn és pénteken 17 és 18 óra között, valamint csütörtökön 8 és 12 óra között tartunk.

November 6-án, hétfőn 16.30-kor felnőtt bibliaóra a plébánián.

November 10-én, pénteken 19.30-kor a MilleniArt Ensemble koncertje lesz templomunkban, műsoron Bach, Wagner és Stravinsky műveivel. Jegyvásárlás a plakátokon is látható linken keresztül lehetséges.

November 11-én, szombaton 19 órakor a Kolping Család szervezésében Németh Éva és Mesztegnyei Imre tart vetített képes előadást Portótól Muxiáig − Szent Jakab útján, avagy kicsit másként címmel.

November 12-én, vasárnap, a délelőtti szentmise után a házaspárok, családok találkoznak, információk és jelentkezés Michele atyánál.