2023. június 25., évközi 12. vasárnap

Június 24-én, szombaton a Múzeumok Éjszakája programjai keretében harmóniumkiállítást nyílik: 16 órakor gyerekprogram, 19 órakor tárlatvezetés, 19.30-kor harmóniumkoncert lesz, 20.30-tól pedig templom- és orgonabemutató séták indulnak. Bátorítjuk azokat, akik más múzeumi programokon vesznek részt ezen az éjszakán, hogy a szükséges karszalagot nálunk vásárolják meg, amivel az orgonafelújítást támogatják.

Június 25-től, vasárnaptól július 21-ig hétfő kivételével mindennap nyitva lesz a templom 14 és 18 óra között. Az imádság és az elcsendesedés mellett lehetőség nyílik ebben az időben az urnatemető és a harmóniumkiállítás látogatására is.

A miserend nyáron nem változik: hétfőtől szombatig 18 órakor, vasárnap 10 és 18 órakor lesz szentmise.

A plébániai iroda őszig keddenként zárva tart, tehát szerdán 15−17, valamint péntek 14−16 óra között fogadjuk a telefonokat és a személyes megkereséseket.

Június 26-án, hétfőn indul a kicsik tábora Nagybörzsönybe, kísérjük imáinkkal a csapatot!

A következő hétvégén az Egyház a pápaság javára gyűjt.

Heti hirdetést a továbbiakban nem küldünk, így jó pihenést, feltöltődést kívánunk a nyárra!