2023. június 18., évközi 11. vasárnap

Június 18-án, vasárnap tartjuk plébániánk hittanos évet lezáró, hálaadó szentmiséjét. A mise után agapé a plébánián, amelyre köszönettel fogadjuk az enni- és innivalót.

Június 24-én, szombaton, a Múzeumok Éjszakáján harmóniumkiállítás nyílik templomunkban. Ehhez kapcsolódva 16 órakor gyerekeknek tartunk kézműves és hangszeres foglalkozást, 19 órakor tárlatvezetés, 19.30-kor Pék Csaba harmónium­koncertje lesz. A koncert után templom- és orgonabemutatót tartunk. Az este során megvásárolható lesz a Múzeumok Éjszakája karszalagja, amely lehetőséget ad a részvételre számos budapesti gyűjtemény programján. Aki a templomunkban vesz karszalagot, azzal az orgona felújítását is támogatja. Bővebb információ a honlapon és a hirdetőtáblákon.

Június 25-től, vasárnaptól három héten át hétfő kivételével mindennap nyitva lesz a templom 14 és 18 óra között. Az imádság és az elcsendesedés mellett lehetőség nyílik ebben az időben az urnatemető és a harmóniumkiállítás látogatására is.