2023. március 5., Nagyböjt. 2. vasárnapja

Örömteli hír, hogy április 28. és 30. között Ferenc pápa Budapestre látogat.
A püspöki konferencia által kiadott készületi imádságot a szentmisék záró­áldása előtt közösen mondjuk el.

Március 8-án, szerdán, az esti mise után, 18.30-kor életigekör a plébánián.

A püspöki kar tartósélelmiszer-gyűjtést hirdet a március 12. és 19. közötti időszakra. A plébánián folyamatosan gyűjtünk: jelenleg irodánkon, Karitász csoportunkon és a rendszeres önkéntességet végzőkön keresztül tíz családot és számos más rászorulót segítünk. Adományokat köszönettel fogadunk az irodában, valamint a templomban, a Szent László-mellékoltárnál.

Tart az orgonánk javítására szolgáló gyűjtés. Adakozni a felirattal ellátott perselyekben, valamint banki úton lehetséges; a részletek a templomi plakáton és a honlapon olvashatóak.

Aki hirdetéseinket emailben is szeretné megkapni, a szentferencplebania [kukac] gmail [pont] com címre írva tudja ezt jelezni.