2022. március 20., Nagyböjt 3. vasárnapja

A Katolikus Karitász felhívására az ukrajnai háború elszenvedői és minden rászoruló számára tartós élelmiszert gyűjtünk március 20. és 27. között a szentmisék után és irodaidőben.

Március 25-én, pénteken, Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepén 17 órakor keresztút taizéi énekekkel a templomkertben (eső esetén az altemplomban), 18 órakor szentmise a plébánián.

Előre hirdetjük, hogy április 2-án, szombaton délelőtt 11 órától a plébániaközösség a kamasz csoport szolgálatával szabadtéri keresztutat jár Budán, az istenhegyi Szent László-templom kertjében. A templom címe: Diana u. 4/b; megközelíthető a Boráros térről induló 212-es busszal, a Városkút megállóig utazva. A keresztút után piknik. Várunk mindenkit szeretettel!

Szintén előre hirdetjük a tavaszi és nyári táboridőpontokat:

• május 6−8. között lesz a kicsik hétvégéje, Pilismaróton;
  • június 27.−július 2. között a kicsik tábora, Nagybörzsönyben;
  • július 28.−augusztus 4. között a kamasztábor, Jósvafőn.

A részletekről később írunk az érintetteknek.