2020. október 18., évközi 29. vasárnap

A mai napon a missziók javára gyűjtünk az egész világon. Helyi őszi tartósélelmiszer-gyűjtésünkre a templomban, a szentmisék után bal oldalt, a Szent László-mellékoltár mellett, illetve a plébánián, irodaidőben lehet adományokat elhelyezni. Hálásan köszönjük!

Október 24-én, szombaton, az esti szentmise után a Kolping Család Szolgay Péter professzor Kereszténység és oktatás járvány idején című előadását hallgatja meg.

Előre hirdetjük a Halottak napjával kapcsolatos információkat:

Az urnatemető tervezett nyitva tartása − ehhez várjuk szeretettel a kedves Testvérek jelentkezését templomőrzésre, a sekrestyében:

• október 31., szombat: 10:30–12.00, 15:00–17:30
  • november 1., vasárnap: 10:30–12:00, 15:00–17:30
  • november 2., hétfő: 15:00–17:30

November 1., Mindenszentek parancsolt ünnepe idén vasárnapra esik; az esti szentmise végén tartjuk a halottak esti áhítatát

Halottak napján, november 2-án, hétfőn 17.30-tól lesz szentmise (a délelőtti mise elmarad).

* * *

Vigyázzunk egymásra a szentmiséken és a többi találkozás során is: betegen ne menjünk közösségbe, tartsunk lehetőség szerint biztonságos távolságot; ha többen tartózkodunk zárt térben, viseljünk maszkot!