2020. január 5., Karácsony 2. vasárnapja

A vízkereszti parancsolt főünnepre való tekintettel a január 5-iki, vasárnap esti szentmise már Vízkeresztről lesz, nem pedig a vasárnapról:
január 5. V 17.30: előesti szentmise Vízkeresztről
január 6. H 17.30: szentmise Vízkeresztről

Január 7-étől, keddtől a hidegre való tekintettel a szentmiséket fűthető helyeken fogjuk tartani, az évközi rend szerint:
az altemplomban (bejárat a templom szentély felőli oldalán):
vasárnap 9.30
a plébánián (Bakáts tér 13.):
hétfő 8.30 péntek 17.30
kedd 8.30 szombat 17.30
szerda 6.30 vasárnap 17.30
– Az urnatemető a vasárnap délelőtti szentmise előtt/után látogatható.

Ehhez kapcsolódóan hirdetjük, hogy január 11-én, szombaton, reggel fél 8-tól “költözünk” az altemplomba: lebontjuk a templomban a karácsonyfákat és betlehemet, az altemplomot pedig kitakarítjuk és berendezzük a vasárnapi misézéshez. Kérjük, hogy aki teheti – férfiak, hölgyek, gyerekek , jöjjön segíteni! Jelentkezni a facebook eseményen, vagy személyesen Mészáros Péternél lehet, de előzetes jelentkezés nélkül is várunk mindenkit! ???

Január 11-én, szombaton, az esti szentmise után Németh Éva és Mesztegnyei Imre amerikai útiélményekről szóló előadása lesz a hittanteremben, a Kolping Család szervezésében.