2019. február 24., évközi 7. vasárnap

A kicsik tavaszi hittanos hétvégéje március 1. és 3. között lesz Pilismaróton. Jelentkezni szerdáig lehet a megadott internetes felületen vagy Welker Katánál személyesen.

Február  28-án, csütörtökön este 18.30-kor kezdődik a februári igekör, melyre szeretettel várunk mindenkit!

Március 6-án, hamvazószerdán 17.30-kor kezdődik a szentmise a plébánián. Mindenkit bátorítunk a hamvazószerdai szentmisén való részvételre, akár itthon nálunk, akár egy másik templomban, ahol az időbeosztása alapján inkább el tud érni egy szentmisét. (Keresése a miserend.hu oldalon.) Kezdjük komoly elszántsággal a nagyböjtöt! További információ található honlapunkon a böjti és bűnbánati fegyelemről.

Nagyböjtben a miserend marad az évközi időben megszokott, egy kivétellel: a pénteki szentmise idején, 17.30-tól keresztút és áldoztatás lesz.