2016. október 16., évközi 29. vasárnap

Október 20-án, csütörtökön déltől az Októberi Városmissziós Napok keretén belül 24 órás dicsőítést tartanak a templomban. Szeretettel várjuk mindazokat, akik szeretnének elmerülni Isten imádásában! Szervező: Boczkó Zsolt (Cursillo Mozgalom).

18.00-21.00 között „Tűz és Fény” – Találkozás az élő Jézussal! Egy este Isten életet átformáló jelenlétében.
Szentségimádás dicsőítéssel és közbenjárással a Bakáts téri templomban.
Szervező: Cor et Lumen Christi Közösség, Nyuli Gábor és Borbála

Éjféltől pénteken reggel 7 óráig a Shalom közösség vezeti a szentségimádást.
Bővebb információt itt találhattok a programról.

A kicsik őszi hittanos hétvégéje október 21. és 23. között (péntek-vasárnap) lesz.
Jelentkezni Gábor atyánál, vagy a hittanórákon MÉG LEHET!

Előre hirdetjük, hogy október 28-án, pénteken este 7 órától folytatódnak a Párkapcsoló esték. A következő előadás a kiégés folyamatáról, a szakmai szerepeink mellett a magánéleti szerepeinkben való kiégésről szól, a felismerés elősegítéséről és a lehetséges kiutakról.
Az előadás címe: Kiégés és párkapcsolat – „Kietlen és sivár lelkem”
Előadó: Dr. Kőrösi Beáta, pszichopedagógus, mediátor, szupervizor
A részvétel ingyenes, de a helyek korlátozott száma miatt előzetes regisztráció szükséges. Részvételi szándékodat kérlek jelezd a csaladeve2014@gmail.com e-mail címen!