2024. március 3., Nagyböjt. 3. vasárnapja

Március 3-án, a vasárnap délelőtti mise után agapé a plébánián. Enni- és innivalót szívesen fogadunk!

A héten szerdán életigekör, csütörtökön A jelenben él a hitünk című hittan lesz, mindkettő 18.30-kor kezdődik.

Március 9-én, szombaton 8 órától takarítjuk a templomot. Várunk minden 60 évnél fiatalabb segítő kezet, lányokat és fiúkat, nőket és férfiakat egyaránt!

Március 10-én, a vasárnap délelőtti mise után a családi csoport következő alkalmára kerül sor. Információ és jelentkezés Michele atyánál.

Előre hirdetjük, hogy a nagyheti szertartásrend olvasható a templom előcsarnokában és a honlapon.

Kérésre hirdetjük, hogy a Budapesti Katolikus Kórházlelkészség április 13-án ingyenes önkéntes beteglátogatói képzést indít. Információ a plakátokon és az interneten.