2023. augusztus 13., évközi 19. vasárnap

Augusztus 14-én, hétfőn, 18 órakor, valamint 15-én, kedden a vasárnapi miserend szerint 10 és 18 órakor lesz ünnepi szentmise Nagyboldogasszony parancsolt főünnepén. Bátorítjuk a még távollévő Testvéreket is, hogy ezen a napon keressék fel a hozzájuk közel eső templomot, vegyenek részt szentmisén!

Augusztus 17-én, csütörtökön és 18-án, pénteken a szertartások az altemplomban lesznek; bejárat a Nagykörút felől.

Augusztus 20-án, vasárnap, hazánk fővédőszentje, Szent István király főünnepén 17 órakor lesz szentmise a Szent István-bazilikában Erdő Péter főpásztorunk vezetésével, utána pedig a Szent Jobb-körmenet kezdődik. Az ünnepre való tekintettel a vasárnap esti, 18 órai szentmise templomunkban elmarad.