2023. február 19., évközi 7. vasárnap

Február 22-én, Hamvazószerdán kezdődik Nagyböjt; szentmise és hamvazás 18 órakor. Az Egyház ezen a napon szigorú böjtöt tart. A vasárnapi szentmisék után is lesz hamvazás azok számára, akik Hamvazószerdán nem részesültek a szentelményben.

Nagyböjtben péntekenként 17 órakor keresztutat járunk a templomban, először február 24-én – a péntek 17 órai szentségimádás Húsvétig szünetel. Ugyanezen a napon 19 órakor Párkapcsoló este lesz, a címe: Mire mondasz igent? − Értékek egy változó világban. Regisztrációs információ a honlapon.

Február 25-én, szombaton az esti szentmisét Blanckenstein Miklós atya mutatja be a Comunione e Liberazione mozgalmat megalapító Luigi Giussani atya emlékezetére. A szentmisén a Szent Angéla Kórus énekel.

A február 25−26-i hétvégén az Egyház a katolikus iskolák javára gyűjt.

Előre hirdetjük, hogy a tavaszi kamasz hétvége március 17−19. között lesz, Pilismaróton. Információ Michele atyánál, jelentkezés március 5-ig!