2018. augusztus 26., évközi 21. vasárnap

Szeptember 2-án az ünnepélyes tanévnyitó Veni Sancte szentmise rendhagyó módon 10:00-kor kezdődik a Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont kápolnájában. (Knézich u. 3-13.) Bejárat a porta felől, az első emeletre kell fölmenni lépcsőn vagy lifttel.

Szeptember 3-tól már az évközi miserend lesz érvényben. Ebben a tavalyihoz képest két fontos változás lép életbe. Egyrészt, a hétfői szentmise új időpontba, délelőtt fél 9-re kerül, másrészt vasárnap lesz egy harmadik szentmise: reggel fél 8-tól csendes mise lesz — tehát hétvégente összesen négy szentmisén (szombat este egyszer, vasárnap három alkalommal) ünnepeljük vasárnapi liturgiával az Eucharisztiát. A szentmiséket a felújítás miatt továbbra is a plébánián tartjuk.

Évközi miserendünk:
vasárnap 7.30, 9.30*, 17.30*
hétfő 8.30
kedd 8.30
szerda 6.30
péntek 17.30
szombat 17.30*
* zenei szolgálattal

Szeptember 5-én, szerdán ¼ 6-kor az ősszel elsőáldozóknak lesz hittanórája (akik tavaly is jártak már). ½ 5-kor azokat várjuk, akik most kezdik a felkészülést az elsőáldozásra. A többi korosztály hittanóráinak időpontjait később hirdetjük.