NEK 2020

Jelentkezés a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra

Figyelem, a fizetős programokra történő előzetes regisztráció március 13-áig április 30-ig tart!

Miért érdemes?

Ez generációnk legnagyobb szabású, Budapesten tartott keresztény világeseménye.
Ha részt veszünk rajta, életre szóló lelki feltöltődést és közösség-élményt adhat!

Kinek érdemes?

A programok elsősorban fiataloknak és felnőtteknek szólnak, a kamaszoktól a dédszülők korosztályáig. Kisgyerekekkel főleg a családi napot és a közös szentmiséket ajánljuk. Ide lehet kattintani a részletes programtervért!

Hová érdemes?

A táblázatban sárgával jelölt programok ingyenesek, ezekre nem szükséges regisztráció.

A naranccsal jelölt programok ingyenesek, de regisztrációhoz kötöttek:

• vasárnapi nyitómise a Puskás Stadionban az elsőáldozással;
  • szombati szentmise a Kossuth téren és gyertyás körmenet az Andrássy úton;
  • vasárnapi zárómise a Hősök terén (Statio orbis);
  • valamint (a sárgával jelölt) Ifjúsági Est a Papp László Sportarénában.

A zölddel jelölt programok – az esztergomi teológiai szimpózium és a Hungexpós napok –, valamint a kulturális programok egy része fizetős és regisztrációköteles.

Hogyan érdemes?

Regisztrálni az interneten lehet: iec2020.hu/regisztracio
A regisztrációs oldalon szállást is lehet felajánlani a vidékről és külföldről érkezőknek, ide kattintva.
A szervezők 16 éves kor felett önkénteseket is szívesen várnak: iec2020.hu/onkentesseg

Aki a plébánia más tagjaival egy helyre szeretne kerülni a rendezvényeken, a regisztráció során, a részletes adatfelvételkor adja meg a plébánia csoportkódját: IEC-W7BL Amennyiben családot regisztrálunk, azzal együtt is lehet csatlakozni!

Érdemes rögtön regisztrálni, mert:

• annál jobb helyekre lehet a rendezvényeken kerülni;
  • annál olcsóbbak a fizetős programok (pl. a Hungexpós napijegy ebéddel március 13-ig csak 2000 Ft, a helyszínen 5000 Ft).

Kérdés, segítségkérés esetén Mészáros László plébániai koordinátort (laszlo.of.meszaros@gmail.com) lehet keresni.