Montessori Esték

MIM Montessori Esték, 2024. április: A tiszteletteljes kommunikáció alapelvei, 1. rész

2023 őszén, a Bakáts téri plébánián futó Párkapcsoló esték folytatásaként Montessori Esték programsorozat indult a Montessori Intézet Magyarország szervezésében. Az előadások házigazda-előadói:

• Varga-Kalmár Szilvia Montessori-pedagógus, neveléstudós, rendszerterápiás tanácsadó, a németországi Langenben található „Montessori nanuS“ óvoda megálmodója, alapítója és vezetője, valamint
  • Bajzi Rita Montessori-pedagógus, integratív fejlesztőpedagógiai tanácsadó, a Montessori Intézet Magyarország Budapesti képviselet vezetője.

Az esték helyszíne a plébánia (1092 Budapest, Bakáts tér 13.) Szent Ferenc-terme. Az előadások és workshopok ingyenesek, de a férőhelyek korlátozott száma miatt a mimnanus@gmail.com emailcímen történő regisztrációhoz kötöttek.