2026. május 17., Urunk mennybemenetele
Május 17-én, vasárnap, a 10 órai szentmisében tartjuk az elsőáldozást.
Május 20-án, szerdán 17 órakor az édesanyák imaórája, május 21-én, csütörtökön 18.30-kor A jelenben él a hitünk című hittan következő alkalma lesz a plébánián.
A plébánia május 30-iki, szécsényi zarándoklata kapcsán az alábbiakat hirdetjük:
- még van 2 hely a buszon annak, aki szeretne csatlakozni;
- aki autóval jönne, kérjük, az is töltse ki az internetes űrlapot.
Mivel az ebédet már megrendeltük, az új jelentkezők számára közös étkezést nem tudunk biztosítani. Részletek és jelentkezés az internetes felületen.
