Parketta-gyűjtés

A templom felújítása alatt a plébánia hittantermében tartottuk a hétköznapi szentmiséket, úgyhogy kápolnaként is használtuk. A covid után újra beindult a közösségi élet és azóta sok plébániai csoport használja a termet: a különböző hittanos csoportok, a Ferencvárosi Kolping Család, a baba-mama klub, a Párkapcsoló esték és az egész plébániai közösség a havi agapé és a roraték utáni reggelik alkalmával.

Ahogy a legszebb ruha is elhasználódik a használat során, a közösségi termünk parkettája is rossz állapotban van már. Ennek csiszolása és lakkozása 1 millió forintba kerül. Ezért az adventi időszakban arra hívunk benneteket, legyetek ti is a karácsonyi angyalaink, hogy a kitűzött célunk megvalósulhasson!

Mindenki talál a padokon egy-egy kis szórólapot, amin minden lényeges információ megtalálható. Adományozni lehet utalással, készpénzzel a főbejáratnál lévő megjelölt perselybe, illetve szinten a főbejáratnál lévő bankkártyaautomatán keresztül.