Nyitva tartás Halottak napja körül

A templombelső felújításának kivitelezőjével való egyeztetés nyomán az idei kegyeleti időszakban az urnatemető oratóriumi és karzati része látogatható. A templomszinten, a gyóntatófülke melletti sírok körül jelenleg is állványok állnak, így azok megközelítését csak a munkálatok végeztével tudjuk biztosítani. Köszönjük megértésüket és türelmüket!

A szentmisék a március óta tartó felújítási ütem idején az altemplomban és a plébánián kerülnek bemutatásra, így közösen is tudunk imádkozni elhunyt szeretteinkért. Miseszándék felvétele az irodában, irodaidőben, valamint a vasárnap délelőtti misék után kérhető.

Az urnatemető nyitva tartása:

  • október 31. vasárnap: 8−10, 11−16
  • november 1. hétfő, Mindenszentek: 8−10, 11−16

Megközelítés a Knézich utca felőli templomkerti ajtón át!