2024. május 26., Szentháromság vasárnapja

Kedden és szerdán filmforgatás miatt zárva lesz a templom, a 18 órai szentmiséket az altemplomban tartjuk. Ettől a héttől, várhatóan a nyár végéig szünetelnek a csütörtök délelőtti szentségimádások.

A heti plébániai programok a következők: kedden 18 órakor a Montessori Esték következő, Konfliktuskezelés című előadására kerül sor. Információ és regisztráció a honlapon. Csütörtökön 18.30-kor lesz A jelenben él a hitünk című hittan utolsó tavaszi alkalma. Szombaton 17 órakor elsőszombati rózsafüzér.

Vasárnap a 10 órai szentmise végén tartjuk az úrnapi körmenetet, amelyhez virágszirmokat a mise előtt, a keresztelőkápolnában lehet leadni.

Plébániánk könyvet jelentetett meg a templomszentelés 145. évfordulója alkalmából, benne templomépítő plébánosunk, Kurtz Vilmos több írásával, valamint egy róla szóló kísérőtanulmánnyal. Az Így épült fel Ferencváros főtemploma című könyv az infopultnál kapható.