2024. május 5., Húsvét 6. vasárnapja

Hétfőn 16.30-kor bibliakör lesz a plébánián.

Május 12-én, vasárnap, a 10 órai szentmisében lesz az elsőáldozás.

Előre hirdetjük, hogy május 18-án, szombaton este 21.45-kor, az Orgonák Éjszakája keretében jótékonysági orgonabúcsúztatót tartunk az orgona és az orgonaház javára. Bővebb információ a honlapon.

A kedves Testvérek figyelmébe ajánljuk plébániánk támogatását! A templom és a plébániaépület fenntartását, az atyák és a munkatársak fizetését, összejöveteleink költségeit az egyházközségi hozzájárulásból fedezzük. Ennek befizetésére kérünk mindenkit, aki teheti, és a templomba jár, vagy bármely családtagja a plébániai hittanokon vagy közösségi programokon vesz részt. Az egyházközségi hozzájárulásról bővebben szórólapjainkon és honlapunkon lehet olvasni. Köszönjük a kedves Testvérek nagylelkűségét!