2024. március 17., Nagyböjt. 5. vasárnapja

Március 21-én, csütörtökön 18.30-kor A jelenben él a hitünk című hittan következő alkalma lesz.

Március 23-án, szombaton 10 órakor kültéri keresztutat járunk az istenhegyi Szent László-templom kertjében. A helyszínt tömegközlekedéssel a Boráros térről induló 212-es buszcsalád Városkút megállójánál leszállva, rövid sétával lehet elérni. A keresztút után agapét tartunk a helyi plébánián, amelyhez enni- és innivalót szívesen fogadunk.

Március 24-én, Virágvasárnap a délelőtti szentmisét barkaszenteléssel és ünnepélyes bevonulással kezdjük, majd az evangélium helyén a passió énekelt formában fog elhangzani. Kérjük a kedves Híveket, hogy hozzanak barkát a szertartásra.

A Nagyhét szertartásrendje és templomi nyitvatartása olvasható a honlapon és a templomi előcsarnokban. A nagypénteki és nagyszombati, délelőtt 10−12 óra közötti nyitvatartáshoz szeretnénk kérni a kedves Hívek segítségét: templomőrzésre feliratkozni a sekrestyében lehet.