2023. december 31., Szent Család vasárnapja

December 31-én, vasárnap délelőtt, a mise után a családok megáldása lesz. A vasárnap esti mise Szűz Mária Istenanyaságának parancsolt főünnepének előesti miséje, egyben hálaadás az eltelt polgári évért. Ezen a napon 16 órakor ingyenes vezetett séta lesz a templomban, 17 órakor pedig Szilveszteri Bach-kiskoncert. Részletek a plakátokon és a honlapon.

Másnap, január 1-jén 10 és 18 órakor lesznek ünnepi szentmisék.

Szerdán 18.30-kor életigekör, szombaton 17 órakor elsőszombati rózsafüzér lesz a plébánián.

Vízkereszt parancsolt főünnepéhez kapcsolódva január 5-én, pénteken 18 órakor, valamint január 6-án, szombaton ünnepi miserend szerint, 10 és 18 órakor lesznek szentmisék. Mivel ez a vasárnapnál is fontosabb ünnep, ezért a szombat esti mise még Vízkeresztről lesz, nem pedig a vasárnapról.

Január 7-én, vasárnap, a délelőtti mise után agapé lesz a plébánián, amelyre szívesen fogadunk enni- és innivalót.

Az elmúlt hétre esett Szent János apostol ünnepe, amelynek kapcsán hirdetjük, hogy az ünnephez kapcsolódó borszentelésre és férfiestre január 20-án, szombaton este kerül sor.