2023. november 19., évközi 33. vasárnap

Ezen a hétvégén lesz a Karitász-gyűjtés, amikor a Szent Erzsébet-kenyerek megáldása mellett a szegények javára gyűjtünk országszerte. Isten fizesse meg!

November 20-án, hétfőn 16.30-kor felnőtt bibliaóra a plébánián.

November 23-án, csütörtökön 18.30-kor A jelenben él a hitünk című felnőtt hittan következő alkalma lesz.

November 25-én, szombaton 17 órakor a Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Vegyeskórus koncertje lesz templomunkban. A koncert után a kórus a 18 órai szentmisén Gounod C-dúr miséjét énekli. A szentmise után, 19 órakor a Kolping Család szervezésében Ana Caroline Portela Rocka, a budapesti Shalom Katolikus Közösség vezetője tart bemutatkozó előadást. A programokra a belépés ingyenes, regisztráció nem szükséges, mindenkit szeretettel várunk!

Az idei pásztorjátékra Mudra Milánnál lehet jelentkezni személyesen vagy emailben (mudramilan2@gmail.com). Az első próba december 3-án, a vasárnap délelőtti mise után lesz.