2023. október 22., évközi 29. vasárnap

Ezen a hétvégén a világegyház a missziók javára gyűjt. Isten fizesse meg!

Október 23-án, hétfőn, nemzeti ünnepünkön nem változik a megszokott templomi rend: nyitva tartás délelőtt 8−12, délután 16−19 óra között, szentmise 18 órakor.

Október 24-én, kedden az iroda zárva tart.

Október 27-én, pénteken 19 órakor Maria Montessori nevelési alapelveiről tart előadást Varga-Kalmár Szilvia, a Montessori Intézet Magyarország megalapítója a Párkapcsoló esték következő alkalmán, az altemplomban. Az előadás ingyenes, regisztráció a csaladeve2014@gmail.com címen lehetséges.

Október 29-én, vasárnap 19.30-kor a MediCantare Vegyeskar és az Érdi Kamarazenekar adja elő Mozart Requiemjét templomunkban. A koncert internetes jegyvásárlással látogatható; a hivatkozás a templomi plakátokon is látható.

Előre hirdetjük, hogy november 1-jén, szerdán, Mindenszentek parancsolt főünnepén az ünnepi rend szerint, 10 és 18 órakor lesz szentmise. Az esti mise után, a szokott módon Halottak esti áhítatot végzünk. A templom és az urnatemető a szentmiséken kívül november 1-jén 8 és 19 óra között lesz látogatható, a többi napon az eddigi rend szerint, tehát hétfőtől szombatig 8−12 és 16−19 óra között, vasárnap 9.30−11.30 és 16−19 óra között. Szentmisét kérni elhunytjainkért az irodában, valamint november 1-jén, szerdán a szentmisék után lehet.