2023. június 4., Szentháromság vasárnapja

Június 5-én, hétfőn 16.30-kor felnőtt hittan lesz.

Június 7-én, szerdán lesznek a tanév utolsó hittanjai a gyerekeknek. Az esti szentmise után, 18.30-kor életigekör.

Június 8-án, csütörtökön, szintén 18.30-kor A jelenben él a hitünk című hittan lesz, amely szintén a félév utolsó alkalma.

Június 11-én, vasárnap ünnepeljük Úrnapját. A körmenet a szokott módon, a délelőtti szentmise végén lesz. A körmenethez virágszirmokat szívesen fogadunk a mise előtt a keresztelőkápolnában.

A kedves Testvérek figyelmébe ajánljuk plébániánk támogatását! Helyi céljainkat: a templom és a plébániaépület fenntartását, az atyák és a munkatársak fizetését, összejöveteleink költségeit az egyházközségi hozzájárulásból fedezzük. Ennek befizetésére kérünk mindenkit, aki teheti, és a templomba jár, vagy ő vagy gyermekei, hozzátartozói hittanra vagy közösségi programokra járnak a plébániára. Az egyházközségi hozzájárulásról bővebben szórólapjainkon és honlapunkon lehet olvasni. Köszönjük a kedves Testvérek nagylelkűségét!