2023. április 30., Húsvét 4. vasárnapja

Április 30-án, vasárnap elmarad a vasárnap délelőtti mise! 9.30-kor a Szentatya mutat be misét a Kossuth téren, amelyre minden hívőt szeretettel várnak a szervezők! A térre regisztráció nélkül, de egy biztonsági ellenőrzés után lehet belépni; a beléptető kapuk hajnaltól 8.15-ig lesznek nyitva, a később érkezők a környező utcákba kihelyezett kivetítőkön követhetik a szertartást. A pápalátogatás programjai részletesen a ferenc2023.hu honlapon olvashatók.

Május 3-án, szerdán a 18 órai szentmise a közelmúltban elhunyt Melindáért lesz, aki közösségünk régi tagjaként, a Knézits utcai idősotthonból átjárva sokáig árusította az Adoremust és az Új Embert. A mise után, 18.30-kor életigekör.

Péntekenként ezentúl a szentségimádás alatt is, tehát már 17 órától lesz szentgyónási lehetőség.

Május 6-án, szombaton 17 órakor elsőszombati rózsafüzér.