2023. április 9., Húsvétvasárnap

Április 9-én, Húsvétvasárnap 9.30-kor kezdődik a feltámadási körmenet, ami az ünnepi szentmisével folytatódik. Kérjük a kedves Testvéreket, hogy egy-egy szál virággal érkezzenek!

Vasárnap estétől visszaáll az évközi miserend: szentmise minden nap 18 órakor, vasárnap 10 és 18 órakor. Húsvéttól hétfőn és szombaton is nyitva lesz a templom és az urnatemető 17 és 18 óra között; péntekenként 17 órakor újra lesz szentségimádás.

Április 12-én, szerdán 18.30-kor életigekör; 13-án, csütörtökön 18.30-kor A jelenben él a hitünk című felnőtt hittan lesz.

Április 15-én, szombaton az esti szentmise után, 19 órára szeretettel hív mindenkit a Kolping Család a plébániára, ahol Urbán Judit, a Magyar Kolping Szövetség főtitkára fog előadást tartani Kolping ma Magyarországon címmel.

Április 16-én, vasárnap a délelőtti szentmise után agapé a plébánián, amelyre köszönettel fogadunk enni- és innivalót!