2023. április 2., Virágvasárnap

Április 3-án, hétfőn felnőtt hittan lesz.

Április 5-én, szerdán csak a Szent Ferenc barátai csoport lesz megtartva, az ovis−kisiskolás elmarad.

Április 6-án, Nagycsütörtökön 18 órakor lesz az utolsó vacsora emlékmiséje.

Április 7-én, Nagypénteken 9 órakor tojásfestés lányoknak, a plébánián. 9−12 óra között nyitva a templom, gyóntatással. 15 órakor nagypénteki szertartás. 20 órakor a budai Corvin tértől indul a Comunione e Liberazione közösség szervezésében gyertyás keresztút a Várba, a Mátyás-templomhoz.

Április 8-án, Nagyszombaton 9−12 óra, valamint 15−18 óra között lesz nyitva a templom a szentsírral, délelőtt gyóntatással. Pénteken és szombaton így látogatható az urnatemető is. Kérjük a kedves Testvérek segítségét a templomőrzésben; jelentkezni vasárnap délelőtt az infopultnál, valamint a sekrestyében lehet. Este 19.30-kor kezdődik a vigília szentmise.

Április 9-én, Húsvétvasárnap a tavalyihoz képest fél órával korábban, 9.30-kor kezdődik a feltámadási körmenet, majd a szentmise. Estétől visszaáll a korábbi miserend, tehát Húsvéthétfőn este 18 órakor lesz szentmise (délelőtt nem).