2023. március 19., Nagyböjt. 4. vasárnapja

Március 24-én, pénteken 19 órakor Párkapcsoló este lesz a plébánián dr. Kőrösi Beátával. Az előadás címe: „Jó szándékkal kikövezve” – Hogyan rontjuk el a szerelmet? Regisztrációs információ a honlapon.

A következő hétvégén, március 25-én és 26-án a Szentföld javára gyűjt az Egyház.

Előre hirdetjük, hogy április 1-jén, szombaton délelőtt 10 órától a plébániaközösség szabadtéri keresztutat jár Budán, az istenhegyi Szent László-templom kertjében. A templom címe: Diana u. 4/b; megközelíthető a Boráros térről induló 212-es busszal, a Városkút megállóig utazva. A keresztút után agapé a helyi plébánián. Várunk mindenkit szeretettel!

Szintén előre hirdetjük, hogy április 7-én, Nagypénteken délelőtt, valamint április 8-án, Nagyszombaton délelőtt és délután nyitva tartjuk a templomot és az urnatemetőt. A templomőrzéshez kérjük a kedves Testvérek segítségét; jelentkezni a szentmisék után, a sekrestyében, vasárnap délelőtt pedig az információs pultnál lehet.