2023. január 29., évközi 4. vasárnap

Február 1-jén, szerdán 18.30-kor életigekör a plébánián.

Február 2-án, csütörtökön 18.30-kor lesz A jelenben él a hitünk című hittan következő alkalma. A következő időszak témája a hit ésszerűsége lesz, Luigi Giussani: A vallásos érzék című könyve alapján, amely a plébánián is kapható lesz.

Február 4-én, szombaton 17 órakor elsőszombati rózsafüzér. A szentmise után,
19 órakor borszenteléssel egybekötött férfiest a plébánián, amelyre szeretettel várjuk
a kedves férfitestvéreket! Belépés borral és/vagy harapnivalóval.

Február 5-én, vasárnap, a délelőtti szentmise után lesz a házas csoport következő alkalma. Szintén eddig a napig lehet jelentkezni jegyesoktatásra az irodában. Információ a honlapon.

Előre hirdetjük, hogy február 11-én, szombaton lesz a lourdes-i Mária-jelenések emléknapja, amely a betegek világnapja is. Az esti szentmise után kiszolgáltatjuk a betegek szentségét. Kérhetik azok, akik 70 évnél idősebbek, vagy krónikus betegek, vagy fontos műtétre készülnek. Feliratkozni az ezt megelőző napig, azaz február 10-ig lehet, a sekrestyében.