2023. január 15., évközi 2. vasárnap

Örömmel hirdetjük, hogy ezentúl hétfőnként 17 órától a 18 órai szentmiséig nyitva tartjuk a templomot, így újabb, a szertartásokon kívüli rendszeres lehetőség nyílik a csendes imádságra, a templom megtekintésére és az urnatemető látogatására.

Január 19-én, a csütörtök esti szentmise után, 18.30-kor lesz A jelenben él a hitünk című felnőtt hittan.

A szokásos hó eleji agapé ebben a félévben a hónap utolsó előtti vasárnapjára kerül, így január 22-én, a vasárnap délelőtti szentmise után lesz agapé a plébánián. Süteményt, italt szívesen fogadunk!

Előre hirdetjük, hogy január 27-én, pénteken 19 órakor, a plébánián Párkapcsoló este lesz dr. Kőrösi Beátával. Az előadás címe: Mozaikcsaládban az élet − Mit tegyél és mit ne? Részletek, információ a regisztrációhoz a honlapon.

Aki hirdetéseinket emailben is szeretné megkapni, a szentferencplebania [kukac] gmail [pont] com címre írva tudja ezt jelezni.