2023. január 8., Urunk megkeresztelkedése

A Vízkereszt után szokásos lakásszentelésre időpontot kérni Michele atyánál lehet.

A héten véget ér a szünet, így a gyerekeknek már lesznek hittanok szerdán. Szintén január 11-én, szerdán, 18.30-kor lesz életigekör.

Január 15-én, vasárnap, a délelőtti szentmise után a házas csoport alkalma lesz a plébánián; jelentkezés Michele atyánál.

Folyamatosan tart tartósélelmiszer-gyűjtésünk. Jelenleg irodánkon, Karitász csoportunkon és a rendszeres önkéntességet végzőkön keresztül tíz családot és számos más rászorulót segítünk. Adományokat köszönettel fogadunk az irodában, valamint a templomban, a Szent László-mellékoltárnál.

Szintén tart az orgonánk javítására szolgáló gyűjtés: a szilveszteri koncert kapcsán 70 ezer Ft érkezett be. Eddig összesen a célösszeg 28,7%-a, 960.015 Ft gyűlt össze, amelyet hálásan köszönünk! Adakozni a felirattal ellátott perselyekben, valamint banki úton lehetséges; a részletek a templomi plakáton és a honlapon olvashatóak.