2022. december 25., Karácsony

December 24-én, szombaton 16 órakor pásztorjáték. A betlehem ettől a naptól tekinthető meg templomunkban.

Fontos változás, hogy az éjféli mise nem éjfélkor, hanem korábban, 22 órakor kezdődik!

December 25-én, vasárnap, Karácsony napján 10 és 18 órakor, december 26-án, hétfőn 18 órakor lesz szentmise.

Karácsonytól visszatér az évközi miserend azzal a kiegészítéssel, hogy ezentúl mindennap, tehát hétfőnként is lesz szentmise: hétfőtől szombatig 18 órakor, vasárnap 10 és 18 órakor. A péntek 17 órai csendes szentségimádás ismét a templomban lesz.

December 31-én, szombaton, Szilveszter napján a 18 órai szentmise előtt 16 órakor ingyenes templombemutatót, 17 órakor Bach-kiskoncertet tartunk, amelynek keretében a karácsonyi ünnepkör dallamai szólalnak meg az orgonán. Az esti szentmisében hálát adunk az elmúlt évért. A mise után, a plébánián a Kolping Család hagyományos év végi koccintása következik.

A december 31-i és január 1-jei szentmisék végén lesz a családok megáldása.