2022. december 11., Advent 3. vasárnapja

Továbbra is tart tartósélelmiszer-gyűjtésünk: az adományokat a Szent László-oltárnál, valamint az irodában lehet leadni. Köszönjük!

December 15-én, csütörtökön indul útjára a Szent Család-kép. Ez a Szállást keres a Szent Család szép régi szokása szerint minden este másik családhoz “vándorol”. Arra emlékezünk, hogy a Megváltó születésekor Betlehemben nem fogadták be Józsefet, Máriát és a kis Jézust, mi viszont befogadhatjuk. Jelentkezni a szentmisék után, vagy az interneten lehet.

December 15-én, csütörtökön 18.30-kor lesz a plébánián A jelenben él a hitünk című felnőtt hittan következő alkalma. Részletek a hirdetőtáblán és a honlapon.

December 16-án, pénteken 19 órakor lesz a Párkapcsoló esték következő alkalma. Az alkalom címe: Akarsz róla beszélni? …és tudsz is? Érzelmi kommunikáció a párkapcsolatban. Részletek, jelentkezés a honlapon.