2022. november 27., Advent 1. vasárnapja

Figyelem, megváltozott plébániai irodánk helyszíne és telefonszáma! Bejárat a Bakáts tér 13. kapujától jobbra (a korábbi külső hittanterem), az új telefonszám az információs lapokon és a honlapon olvasható.

Kezdődik az Advent! Miserendünk november 27-től:

• kedd−szombat: 6 óra – a 18 órai misék helyett;
  • a szerda 19 órai, Shalomos szentségimádás a hittanteremben;
  • a péntek 17 órai csendes szentségimádás a keresztelőkápolnában lesz (bejárat az oldalkaputól balra, az iskola felől).

A hajnali misék után közös reggelik lesznek a plébánián. Várjuk a reggelikhez a felajánlásokat – jelentkezni az internetes táblázatban és vasárnap az információs pultnál lehet.

December 1-jén, csütörtökön 18.30-kor, a plébánián lesz A jelenben él a hitünk című felnőtt hittan következő alkalma. Részletek a hirdetőtáblán és a honlapon.

December 2-án, a hónap első péntekén az atyák betegeket, időseket látogatnak gyóntatással, áldoztatással; egyeztetésre jelentkezni az irodában vagy a vasárnap délelőtti információs pultnál lehet.

December 3-án a szentmise előtt, 17.15-kor elsőszombati rózsafüzér.

December 4-én, a vasárnap délelőtti szentmise után lesz az első pásztorjáték-próba. Ezen a napon 15 órakor ingyenes templom- és orgonabemutatót tartunk, amelynek keretében megemlékezünk az 1956-os forradalomról és a december 4-i asszonytüntetésről.