2022. november 13., évközi 33. vasárnap

November 17-en, csütörtökön 18.30-kor, a plébánián lesz A jelenben él a hitünk következő alkalma. Részletek a hirdetőtáblán és a honlapon.

November 19-én, szombaton 19 órakor, a plébánián a Kolping Család szervezésében Tamáska Jánosné Kolozsvári Ilona tanárnő Pilinszky János költészetéről tart előadást.

Jövő hétvégén lesz a Karitász-gyűjtés: az Erzsébet-kenyereket november 20-án, vasárnap helyezzük ki. Az utóbbi időben megnőtt a rászorulók száma környezetünkben, ezért különösen is számítunk a kedves hívek nagylelkűségére! Pénzt a nagyperselybe, tartós élelmiszert a Szent László-oltárhoz téve, valamint az irodában lehet adományozni.

Előre hirdetjük, hogy november 25-én, pénteken, 19 órakor a Párkapcsoló Esték újabb alkalma lesz, Tudattalan élettervünk címmel. Részletek, jelentkezési információ a honlapon.