2022. október 23., évközi 30. vasárnap

Az október 22−23-i hétvégén az Egyház a missziók javára gyűjt. Köszönettel fogadjuk az adományokat!

Október 27-én, csütörtökön, az esti szentmise után, 18.30-kor lesz az állandó szeretetszolgálat megbeszélése. Továbbra is lehet csatlakozni; információ a plakátokon és a honlapon.

Október 31-én, hétfőn ünnepeljük plébániánk alapításának 200. évfordulóját. 18 órakor a templomkertben felavatjuk az 1822-ben épült ideiglenes templom emléktábláját, majd ünnepélyes zsolozsmát végzünk a templomban. Az ünneplés után, 19 órakor templom- és orgonabemutató.

November 1. Mindenszentek parancsolt főünnepe, szentmise 10 és 18 órakor lesz templomunkban. Az esti szentmise után végezzük a halottak esti áhítatot.

Halottak napja körül a templom a szentmisék után, valamint október 31-én, hétfőn és november 1-jén, kedden 11 és 18 óra között lesz nyitva, amelyhez kérjük a kedves Testvérek segítségét a templom őrzésére! Jelentkezni a vasárnap délelőtti információs pultnál, valamint a sekrestyében lehet.