2022. október 2., évközi 27. vasárnap

Gyűjtést indítunk orgonánk javítására: az 1994-ben átépítésre került hangszer a templom felújításából kimaradt, közel harminc év után generáljavításra szorul. Részletek a templomi plakáton és a honlapon. Köszönjük!

Október 2-án, vasárnap a templombúcsú ünnepén délelőtt 10 óra helyett 11 órakor lesz ünnepi szentmise, amelyet érsekünk, Erdő Péter bíboros, prímás mutat be. A mise keretében felszentelésre kerül a templom új oltára. Utána mindenkit szeretettel várunk a templom elé, a Nagy Agapéra!

Október 6-án, csütörtökön, az esti szentmise után, 18.30-kor lesz a félév első, atyák által tartott hittanja, „A jelenben él a hitünk” címmel. A hittan után kis agapé és beszélgetés.

Október 7-én, a hónap első péntekén az atyák betegeket, időseket látogatnak gyóntatással, áldoztatással; egyeztetésre jelentkezni az irodában vagy a vasárnap délelőtti információs pultnál lehet.