2022. szeptember 11., évközi 24. vasárnap

Szeptember 12. hétfőtől indulnak a hittanórák.

A 3−6. osztályosok számára Michele atya vezetésével indul csoport, amelynek része az elsőáldozásra való felkészítés is. Az első Baba-mama klub szeptember 22-én, csütörtökön, 10 órakor lesz. A többi óvodás, iskolás hittan a szokott rendben indul.

Jegyesoktatásra, valamint a felnőtt kezdő-újrakezdő, szentségekre készítő csoportba jelentkezni október 2-ig lehet, az irodában. Az atyák felnőtt hittanja októberben indul.

Szeptember 17-én, szombaton este 19.30-kor Szabó Barbara és művésztársai koncertje lesz Barokk és romantikus duettek címmel, a templomban. A belépés ingyenes, szeretettel várunk mindenkit!

Szeptember 18-án, vasárnap, a délelőtti szentmise után várjuk a házaspárokat a plébániára egy kis beszélgetésre és közös ebédre! Gyermekfelügyeletet biztosítunk.

Szeptember 18-án és 25-én, a vasárnap esti szentmisék után vezetett templomi sétát tartunk.

Előre hirdetjük, hogy október 2-án, vasárnap lesz a templom búcsús ünnepe szentmisével és Nagy Agapéval. Bográcsos főzésre jelentkezni Nyáry Zsuzsánál lehet.