2022. augusztus 28., évközi 22. vasárnap

Szeptember 1-jén, a hónap első péntekén az atyák betegeket, időseket látogatnak, gyóntatással, áldoztatással; egyeztetésre jelentkezni az irodában vagy a vasárnap délelőtti információs pultnál lehet.

Szeptember 2. és 4. között a templom előtti téren a Bakáts Feszt rendezvényei zajlanak, ezért a szentmisékre a főkapu helyett az oldalkaput tartjuk nyitva.

Szeptember 3-án, szombaton délelőtt 10 órakor vezetett templomi sétát tartunk, amelyhez szabadon lehet csatlakozni. Az esti szentmise előtt, 17 órakor elsőszombati rózsafüzér.

Szeptember 4-én, vasárnap, az esti mise után, 19.45-től a templomban a Savaria Barokk Zenekar lép fel, egy ingyenes Bach-koncerttel.

Szeptember 11-én, vasárnap, a délelőtti szentmise lesz a tanévkezdő Veni Sancte-mise, a szentmise után agapéval. A hittanórák az ezt követő héten indulnak.