2022. május 1., Húsvét 3. vasárnapja

A májusi, esti szentmisék végén, még a Szent Mihály-ima előtt régi szép szokás szerint a loretói litániát imádkozzuk.

Május 5-én, csütörtökön 18.30-kor az atyák felnőtt katekézise, majd agapé lesz.

Május 6-án, a hónap első péntekén az atyák betegeket, időseket látogatnak, gyóntatással, áldoztatással; egyeztetésre jelentkezni az irodában vagy a vasárnap délelőtti információs pultnál lehet.

Május 7-én, szombaton az esti mise előtt, 17.15-kor elsőszombati rózsafüzér, de nem a templomban, hanem a plébánián. A szentmise után, 19 órakor dr. Erdő Franciska tart beszámolót franciaországi, tours-i útjáról, a Kolping Család szervezésében, szintén a plébánián.

Hirdetéseink olvashatóak a szentferencplebania.hu honlapon, valamint kérésre emailben is elküldjük, amelyet név és emailcím megadásával a szentferencplebania (kukac) gmail (pont) com címen, vagy a vasárnap délelőtti információs pultnál lehet jelezni.